www.CoBrA.forum-free.org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.CoBrA.forum-free.org

Per te gjithe ju
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 AS SOT NĖ MOT!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
blini_17

blini_17


Numri i postimeve : 141
Age : 33
Localisation : Tirane
Registration date : 29/04/2007

AS SOT NĖ MOT! Empty
MesazhTitulli: AS SOT NĖ MOT!   AS SOT NĖ MOT! Icon_minitimeMay 5th 2007, 12:12

AS SOT NĖ MOT!

Borė e bardhė
Ngriu dėshirėn
Pėr tė vjedh shikimin
Dhe buzėn e zjarrtė

Se... ike shpejt

Mė shpejt se mendja vetė
Gjithēka takimit i le
E takimi treti
Nėpėr kohė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
AS SOT NĖ MOT!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.CoBrA.forum-free.org :: Recyrcle :: Shporta-
Kėrce tek: