www.CoBrA.forum-free.org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.CoBrA.forum-free.org

Per te gjithe ju
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 PĖR TY!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
blini_17

blini_17


Numri i postimeve : 141
Age : 33
Localisation : Tirane
Registration date : 29/04/2007

PĖR TY! Empty
MesazhTitulli: PĖR TY!   PĖR TY! Icon_minitimeMay 5th 2007, 12:18

PĖR TY!

Kur ulem,
kur ngritem..
dhe shkoj,
nė heshtje
vetėm nė ty mendoj!

Si larg,
si afėr...
kur jam,
njėsoj nė zėmėr te kam!

Kur mė shanė,
dhe ikė...
me vrap...
njėsoj tė dua prapė!

Kur qesh,
kur qaj,
kur kėndoj...
tė dua, tė dashuroj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PĖR TY!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.CoBrA.forum-free.org :: Recyrcle :: Shporta-
Kėrce tek: