www.CoBrA.forum-free.org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.CoBrA.forum-free.org

Per te gjithe ju
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Jetėn pėr ty ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
blini_17

blini_17


Numri i postimeve : 141
Age : 33
Localisation : Tirane
Registration date : 29/04/2007

Jetėn pėr ty ... Empty
MesazhTitulli: Jetėn pėr ty ...   Jetėn pėr ty ... Icon_minitimeMay 5th 2007, 12:26

Jetėn pėr ty do ta jap, vetėm ty tė dashuroj.!!
Zemrėn time do ta jap,dhe askush nuk mund tė mė ndalė..
PSE-Pse cdo nat une tė kujtoj..?
Pse cdo nat une tė ėndroj..?
Pse cdo nat, une qaj pėr ty
Emrin tėnd cdo nat e pėrmendi.
Ca ti be ksaj zemrės se shkretė, qė smė la tė jetoj rehat nė ket jetė..!
Kur shof dike nė rrug, mendoj se ti..!
Ah une i shkreti, jam tu vedk pėr nje Vajz si ti.
Pse ndodhi ajo Vajz tė jet ne zemrėn time, kur do tė mė hiqen mua keto kujtime..??
Ca po ndodh o zot,ca po ndodh me mua ..
Hiq spo e di,pse aq shum e dua..!!
Nuk e dija se do tė ndodh kjo punė,por pse mu shtua edhe njė mėrzi..??
Se pėr ty oj Vajz e shkretė,edhe natėn nuk muj me fjet..
Nuk mendoj pėr asgje tjetėr,emri yt nuk zen vend tjetėr.
Por me ma than fjalėn **TE DUA** ateher mundesh me mė qetsua.
U dashurova qysh nė femijeri, semundje keqe paska qen edhe kjo dashuri..
Se s'besoj se mund tė jetoj pa ty.!
Zemra ime gjithmon vajton.
Syt e mi gjthmonė lotojn.
Emri yt nė zemėr mė flen, me krah hapur gjithmon tė pret.
Pa ty syri kot loton.
Pa ty zemra kot vajton, Djalin tjera e dashuron dhe mua mė harron..!
Ditėt po kalojn, po arrijn nė fund por dashurin qe e patėm, mos mendo se do ta gjesh dikund..!!
Do tė mundohem me tė harru, por hiq se di si me vepru.!!
A thu do tė jem gjall o zot..??
A po do tė mė mbulojė kjo tokė..!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Jetėn pėr ty ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ti ke ardhur n'jeten time sikur stina me e bukur...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.CoBrA.forum-free.org :: Recyrcle :: Shporta-
Kėrce tek: