www.CoBrA.forum-free.org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.CoBrA.forum-free.org

Per te gjithe ju
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kur te them qe te dua

Shko poshtė 
AutoriMesazh
blini_17

blini_17


Numri i postimeve : 141
Age : 33
Localisation : Tirane
Registration date : 29/04/2007

Kur te them qe te dua Empty
MesazhTitulli: Kur te them qe te dua   Kur te them qe te dua Icon_minitimeMay 5th 2007, 12:32

Kur te them qe te dua..
Ta them me emer..
Mendoj dhe mendoj..
Dhe ta them me gjith zemėr..

Te dua-Te dua..
Me loqk e me shpirt..
Te dua- Te dua..
Per shkak dashuris..

Dot doja te isha Pik loti..
Te rrshisja ne faqen tende..
Dot doja te isha..
Loti ma i paq ne botė..
Por nuk doja te lotoja..
Per Vajzen qe e DUA fort..

Sjam xheloz..
As tradhtar..
Por jam Djal i dardanise
Me zemer shqiptarė..

As nga qjelli..
As nga Deti..
Por nga Vajza..
Dhe lezeti..

Puthjen e par kur ta dhash..
Me gjith zemer e ke marr..
Me gjith shpirt e pranove..
Por kur me the Jeta ime..
At'here me tranove..

I pa fat sdi cte bej..
Vajzen qe dashuroj ne zemer me lendoj..

Jam ni engjull i liris..
Kerkoj fatin e rinis..
Kerkoj zemra ne vetmi..
Tju ndihmoj ne dashuri..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kur te them qe te dua
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.CoBrA.forum-free.org :: Recyrcle :: Shporta-
Kėrce tek: