www.CoBrA.forum-free.org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.CoBrA.forum-free.org

Per te gjithe ju
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Sms ***

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Gladiatori

Gladiatori


Numri i postimeve : 21
Age : 36
Localisation : Tirane
Registration date : 03/05/2007

Sms *** Empty
MesazhTitulli: Sms ***   Sms *** Icon_minitimeMay 5th 2007, 19:40

Nje mik i vertete eshte ai qe VJEN kur pjesa tjeter e botes IKEN.

Nje mik eshte dikush qe njeh melodine e zemres tende dhe e kendon kur ti ke harruar fjalet

Shoqeria eshte si nje lule ne gremine qe e keput vetem ai qe ka guxim....

Nje roman kam per ta shkruar dhe ne biblotek kom me dergu dhe femijet e tu kan per ta lexuar dhe kur te pyesin babi kush e ka shkruar ti do ti thuash nje shoqe e pa harruarr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://cobra.albanianforum.net
 
Sms ***
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.CoBrA.forum-free.org :: Recyrcle :: Shporta-
Kėrce tek: