www.CoBrA.forum-free.org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.CoBrA.forum-free.org

Per te gjithe ju
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Letra dashurie**

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Gladiatori

Gladiatori


Numri i postimeve : 21
Age : 36
Localisation : Tirane
Registration date : 03/05/2007

Letra dashurie** Empty
MesazhTitulli: Letra dashurie**   Letra dashurie** Icon_minitimeMay 5th 2007, 19:48

Vetėm ty tė dua,me dashuri dhe sinqeritet sonte do tė shkruaj kėtė letėr pėr ty,ty qė zemrėn ma rėmbeve,ty qė ma ndryshove jetėn time,ty qė tė dua dhe do tė duapėr tėr jetėn.
Ndoshta me kėto fjalė nuk dot mjafton qė tė tregoj se tė dua,edhe psepėr ty po vuajaq shum, sa qė edhe letra ėshtė duke ikur nga lotėt e mi,dhe shpresoj qė njė dit tė vish dhe tmi fshish ti kta lot qė rjedhin vetėm e vetėm pėr ty.Edhe sa duhet tė pres qė ti tma falėsh dashurin tėnde,pa tė cilėn nuk mund tė jetoj, edhe sa duhet tė pres qė ti tmė thuash tė dua,jeta ėshtė e vėshtir,por edhe e bukur,por sikur tė jesh ti pran meje,ajo do tė ishte si njėpallat dashurie,nė tė cilin dot jetonim vetėm ne tė dy,si dy lule tė posaqelura,si dy zogj duke fluturuar,si dy dashnor t'vėrtet,un jetoj vetėm pėr ty,dhe nuk dua qė t'shoh me tjetrin.
Zemėr vetėm ty tė dua, po ti a mė don.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://cobra.albanianforum.net
 
Letra dashurie**
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Letra dashurie*

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.CoBrA.forum-free.org :: Recyrcle :: Shporta-
Kėrce tek: