www.CoBrA.forum-free.org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.CoBrA.forum-free.org

Per te gjithe ju
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Per te lindurit ne 3 te cdo muaji

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Gladiatori

Gladiatori


Numri i postimeve : 21
Age : 36
Localisation : Tirane
Registration date : 03/05/2007

Per te lindurit ne 3 te cdo muaji Empty
MesazhTitulli: Per te lindurit ne 3 te cdo muaji   Per te lindurit ne 3 te cdo muaji Icon_minitimeMay 5th 2007, 21:52

Popullariteti dhe kontaktet me shumė njerėz jua marrin kohėn e ēmueshme. Spirituoziteti dhe sharmi natyror ju ndihmojnė tė zini shumė miq, dhe qė nė ēdo shoqėri tė jeni nė qendėr tė vėmendjes. E doni shoqėrinė tepėr, dhe gjithnjė pėrpiqeni qė tė jeni sa mė zbavitės nė secilin rast. Jeni tė talentuar gjithanshmėrisht, keni talent pėr shumė arte, por asnjėrin talent nuk e zhvilloni deri nė fund, pasi qė ngapak jeni hutaq. Ashtu e derdhni energjinė tuaj kreative nė banalitete, harxhoheni nė jetėn e lehtė. Por, jo: njerėzit ju duan, dhe gjithkund jeni mysafirė tė dashur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://cobra.albanianforum.net
 
Per te lindurit ne 3 te cdo muaji
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Per te lindurit ne 6 te cdo muaji
» Per te lindurit ne 1 te cdo muaji
» Per te lindurit ne 2 te cdo muaji
» Per te lindurit ne 4 te cdo muaji
» Per te lindurit ne 5 te cdo muaji

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.CoBrA.forum-free.org :: Recyrcle :: Shporta-
Kėrce tek: