www.CoBrA.forum-free.org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.CoBrA.forum-free.org

Per te gjithe ju
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Per te lindurit ne 4 te cdo muaji

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Gladiatori

Gladiatori


Numri i postimeve : 21
Age : 36
Localisation : Tirane
Registration date : 03/05/2007

Per te lindurit ne 4 te cdo muaji Empty
MesazhTitulli: Per te lindurit ne 4 te cdo muaji   Per te lindurit ne 4 te cdo muaji Icon_minitimeMay 5th 2007, 21:53

Keni zė tė mirė, jeni tė besueshėm dhe tė sigurt. Thėnė simbolikisht, ju jeni si Pjetri – gur kėndi. Supozohet se jeni mjeshtėr kozmik i cili gjithkund vė themele. Jetėn e keni aktive dhe kreative, pasi qė pandalim punoni pėr tė mirėn e njerėzimit. Jeni shumė praktikė, ndaj keni shumė sukses nė punėt e natyrės materiale dhe praktike.
Kurrė nuk iu ikni detyrimeve, dhe gjithmonė e bėni atė qė ka qenė dashur bėrė. Kijeni nė mendje se kuadrati ėshtė simboli i numrit katėr: dhe ju mė sė lehti do tė ngriheni shpirtėrisht brenda kuadratit, po qe se nė atė rast nuk jeni tė lidhur me botėn fizike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://cobra.albanianforum.net
 
Per te lindurit ne 4 te cdo muaji
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Per te lindurit ne 1 te cdo muaji
» Per te lindurit ne 2 te cdo muaji
» Per te lindurit ne 3 te cdo muaji
» Per te lindurit ne 5 te cdo muaji
» Per te lindurit ne 6 te cdo muaji

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.CoBrA.forum-free.org :: Recyrcle :: Shporta-
Kėrce tek: