www.CoBrA.forum-free.org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.CoBrA.forum-free.org

Per te gjithe ju
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Dashuria e vertete

Shko poshtė 
AutoriMesazh
blini_17

blini_17


Numri i postimeve : 141
Age : 33
Localisation : Tirane
Registration date : 29/04/2007

Dashuria e vertete Empty
MesazhTitulli: Dashuria e vertete   Dashuria e vertete Icon_minitimeMay 15th 2007, 18:38

Kur te dashurohesh ulu dhe mendo thuaj vetes ruaju mos gabo, fjala dashuri sa lehte shqipetohet, Dashuria e vertete shum rende mund t’fitohet!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuria e vertete
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dashuria
» Si fillon dashuria?
» armend rexhepagiqi-kur dashuria vdes

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.CoBrA.forum-free.org :: Recyrcle :: Shporta-
Kėrce tek: